Themes - Twenty Fifteen - en to eu_ES translation catalogue (56 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
eu_ES: 2015eko defektuzko itxura, garbia, blogetara zuzendutakoa eta garbitasunerako diseinatutakoa da. Twenty Fifteenen letra-mota hainbat pantailatan ondo ikusten da eta hizkuntza askotan ere ondo ikusten da. Diseinua lehenengo eskuko gailuetarako egin da horrela edukiak erdiko gunea artzen duelarik, berdin izanda eskuko telefonotik, tabletetik, ordenagailu eramangarritik edo mahai gaineko ordenagailutik sartu zure webgunera.

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eu_ES: Utzi iruzkina <span class="screen-reader-text">%s</span> bidalketan

en: Previous post:
eu_ES: Aurreko sarrera:

en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: Next post:
eu_ES: Hurrengo sarrera:

en: Next
eu_ES: Hurrengoa

en: Search Results for: %s
eu_ES: Bilaketaren emaitzak: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
eu_ES: Tamaina osoa

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eu_ES: Etiketak

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eu_ES: Kategoriak

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
eu_ES: Egilea

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
eu_ES: Argitaratze-data

[ctx: Used before post format.]
en: Format
eu_ES: Formatua

en: Featured
eu_ES: Destakatua

en: Newer Comments
eu_ES: Erantzun berriagoak

en: Older Comments
eu_ES: Erantzun zaharragoak

en: Comment navigation
eu_ES: Iruzkinen zehar nabigatu

en: Blue
eu_ES: Urdina

en: Purple
eu_ES: Morea

en: Pink
eu_ES: Arrosa

en: Yellow
eu_ES: Horia

en: Dark
eu_ES: Iluna

en: Default
eu_ES: Lehenetsia

en: Header and Sidebar Background Color
eu_ES: Goiburukoaren eta aldameneko barraren atzeko kolorea

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
eu_ES: Goiburukoari aplikatzen zaio pantaila txikietan eta aldameneko barrari pantaila zabaletan.

en: Header and Sidebar Text Color
eu_ES: Goiburuko eta aldameneko barrako testuaren kolorea

en: Base Color Scheme
eu_ES: Oinarrizko kolore-eskema

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
eu_ES: Twenty Fifteenek WordPressen 4.1 bertsioa behar du gutxienez. Zu %s bertsio erabiltzen ari zara. Eguneratu eta saiatu berriz mesedez.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
eu_ES: <span class="meta-nav">Argitaratze-lekua</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
eu_ES: Hurrengo irudia

en: Previous Image
eu_ES: Aurreko irudia

en: Menu and widgets
eu_ES: Menua eta widgetak

en: Skip to content
eu_ES: Edukira salto egin

en: collapse child menu
eu_ES: Haurren menua itxi

en: expand child menu
eu_ES: Haurren menua zabaldu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
eu_ES: Gehitu widget-ak hona albo-barran agertu daitezen.

en: Widget Area
eu_ES: Widgeten Area

en: Social Links Menu
eu_ES: Lotura sozialen menua

en: Primary Menu
eu_ES: Menu nagusia

en: Proudly powered by %s
eu_ES: %s(e)kin eginda

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eu_ES: Ezin izan dugu bila ari zinena aurkitu. Erabili bilaketa mesedez.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eu_ES: Barkatu, ez dago emaitzik. Saiatu beste gauza bat bilatzen.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eu_ES: Lehenengo bidalketa argitaratzeko prest? <a href="%1$s">Hemen hasi</a>.

en: Nothing Found
eu_ES: Ez da ezer aurkitu

en: Edit
eu_ES: Editatu

en: Pages:
eu_ES: Orrialdeak:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
eu_ES: Jarraitu %s irakurtzen

en: Comments are closed.
eu_ES: Iruzkinak itxiak daude.

en: View all posts by %s
eu_ES: %s(r)en bidalketa guztiak ikusi

en: Published by
eu_ES: Argitaratzailea

en: Page
eu_ES: Orrialdea

en: Next page
eu_ES: Hurrengo orrialdea

en: Previous page
eu_ES: Aurreko orrialdea

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eu_ES: Ezin izan da hemen ezer aurkitu. Agian bilaketa batekin?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eu_ES: Oops! Orri hori ezin dugu aurkitu

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
eu_ES: WordPress taldea
